O nas

Magnacka

O nas

Magnacka

Sala gościnna

Położona jest w miejscowości Nieporęt nad Zalewem Zegrzyńskim k/W-wy przy trasie Nieporęt-Zegrze.
To miejsce, gdzie uroczystą zabawę rodzinną można połączyć z wypoczynkiem na świeżym powietrzu. „Magnacka” usytuowana jest tuż nad samym jeziorem, z możliwością dopłynięcia łódką do mieszczącego się tutaj mola. Na brzegu zadomowiły się u nas dzikie kaczki, łabędzie, wydry, bobry, bociany itd., które są szczególną atrakcją dla naszych najmłodszych gości.

sala weselna Zegrze

wesele Warszawa

sala weselna nad Zegrzem

ślub nad Zegrzem

Cały teren wokół budynku jest doskonale zagospodarowany. Od strony jeziora stoją ławeczki, stoliki, altanka, grill. Rosną tu kilkunastoletnie lipy i brzozy, które wspaniale dają cień szczególnie w okresie lata. Zimą Zalew Zegrzyński zamienia się w „lodowisko”, po którym ślizgają się bojery i inne pojazdy zimowe. Od wiosny do jesieni można popatrzeć na leniwie pływające żaglówki, a także na bardziej ekstremalne sporty wodne. Najpiękniej jest jednak wcześnie rano o wschodzie słońca, przyroda budzi się ze snu, a tafla jeziora jest niemal nieruchoma.

No cóż. I wtedy trochę żal jest już odjeżdżać…

Mamy nadzieję, że zatęsknicie Państwo za tym szczególnym miejscem na Mazowszu, wspominając miłe chwile, a my z naszej strony dołożymy wszelkich starań, żeby wybór naszej Sali w pełni zadowolił gusta i oczekiwania wszystkich gości.